Mane N'Tail šampon 355 ml

šampony
Obsah balení
355 ml ml

• , zakoupeno v Heap Co 2.000

tento produkt mi doporučila kamarádka,která ho používá a hodně se jí zlepšila kvalita vlasů...já ho používám teprve chvilku,tak výsledky poznám opzději...

• , zakoupeno v vase-krmivo.cz

• na koně super
  • , zakoupeno v Kamír & Co

• Používám na své barvené vlasy které jsou po používání šamponu viditelně zdravější
    • Je třeba koupit i kondicionér pro lepší efekt

Druh
šampony
Obsah balení
355 ml ml

Tzv. cross-over šampon, který si nejdříve vyšlapával cestičku ve stájích, až nakonec zakotvil u Hollywoodských celebrit. Jeho účinky na koňskou hřívu inspirovaly k vyzkoušení i samotné koňáky. To, co následovalo, dalo vzniknout legendě.

Firma Straight Arrow USA na nic nečekala a podle oblíbeného šamponu vytvořila pro nadšené uživatele z lidských řad šampon vhodný současně pro lidi i koně. Výrobce navíc doporučuje použití i pro psy a kočky, a to bez obav z alergických reakcí.

Spokojení zákazníci si nejvíce cení posilujícího efektu, který brání vypadávání vlasů a podporuje jejich růst. Speciální mikroproteinová formule pomáhá zachovat vlasové pokožce přirozené oleje bez toho, aby na vlasech zůstával mastný film. Vlasy jsou po použití zářivější a objemnější. U barvených vlasů nedochází k vyblednutí barvy.

Šampon výborně pění není agresivně aromatický a proto se osvědčil i při použití na dlouhosrsté psy nebo kočky.

Nadšené recenze: „Vlasy drží tvar, jsou hebké a rychle rostou.“ Zákazník z Heuréka.cz „Skvělé , používám sama na vlasy. Po pár dnech byl znát nárůst vlasů.. takový ježeček . Pokud by uměl mluvit můj kůň , určitě by také vyjádřil velkou spokojenost :)" Pavlína Hanzlíková "Skvělý šampon. Vlasy jsou s ním zdravé, krásné a bohaté. Velmi doporučuji. Výborný je i kondicioner, kdo používá." Hana Sírová

Použití koňského šamponu u lidí:

Navlhčete vlasy a aplikujte šampon. Množství šamponu závisí na délce a hustotě vlasů. Prsty vmasírujte šampon do vlasů a pečlivě opláchněte. Pro nejlepší výsledky se po umytí doporučuje aplikovat Mane N’ Tail Conditioner.

Tip pro rychlejší růst vlasů:

Spousta žen (ale i mužů) si není jistá tím, jak používat vlasovou kosmetiku pro co nejlepší efekt. Tedy - šampon je nejlépe nanést pouze na temeno, ne až ke konečkům. Zde rozmasírovat a poté vypláchnout. Pro kondicionér platí opak. Ten by se měl aplikovat na konečky, zatímco temeni byste se měli vyhnout. Tím zabráníte vzniku mastných vlasů u kořínků a přirozeně se vyskytující oleje ve vlasech nebudou nijak negativně ovlivněny.

Pokud je to možné, neumývejte si vlasy každý den. Měla by stačit frekvence 3 x týdně. Pro zvláštní péči můžete jednou týdně vmasírovat kokosový olej, případně užívat Biotin nebo vitaminové doplňky.

Použití u zvířat:

Navlhčete srst čistou vodou a odstraňte nečistoty. Smíchejte hojné množství produktu s vodou v kyblíku. Šampon nanášejte houbičkou a masírujte, dokud se neobjeví bohatá pěna. Nechejte několik minut působit a následně opláchněte čistou vodou.

• Složení: Water/Aqua/Eau, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Propylene Glycol, Fragrance (Parfum), Hydrolyzed Collagen, Citric Acid, Methylchlorisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Butylphenyl Methylpropional
  • Objem: 946 ml (ekonomické balení, které vydrží opravdu dlouho) a 355 ml

Podobné produkty

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta65 Kč99 % • 2 836 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta89 Kč97 % • 1 166 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Heap Co 2.000

• , zakoupeno v vase-krmivo.cz

• na koně super
  • , zakoupeno v Kamír & Co

• Je třeba koupit i kondicionér pro lepší efekt
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Více než měsíc • 1 varianta65 Kč99 % • 2 836 recenzíDalší informace
    Do 2 týdnů • 1 varianta89 Kč97 % • 1 166 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v ZooFIX

Šampon .. konečně po dlouhé době, po kterém přestaly při pravidelném používání padat vlasy.

• koncetrovaný,stačí malé množství
    • pěkně voní
    • vlasy se lesknou

Spokojenost

• , zakoupeno v ZooFIX

Jiz jsem hodnotila u menšího baleni.

• , zakoupeno v ZooFIX

používám krátkou dobu, ale i tak musím uznat zlepšení kvality vlasů, výborný produkt !!

• vyhovující

Skoro většina šampónů mi vysušovala pokožku a zárověň strukturu vlasů jsem pak měla suchou, svědilo mě pokožka hlavy a vlasy se mi častěji mastily. Šampon Mane N'Tail mi zachovává přírodní vlasové oleje. Po umytí nemám vlasy suché, už mě konečně nesvědí pokožka hlavy, nemastí se mi a nevypadávají mi vlasy!

• , zakoupeno v Wasco.cz

Mám po něm krásné jemné vlasy.